Rezervasyon Yap

Transfer Tarihi :

İstanbul - Türkiye


Transfer Arama

Fiyat Listeleri

Başkentler başkenti olarak bilinen, önce Roma, ardından Doğu Roma (Bizans) İmparatorluğu ve kıtalara hükmederek büyük barış coğrafyaları yaratmış, Osmanlı İmpatatorluğuna başkentlik yapan İstanbul, geçmişin ihtişamını gururla korurken modern bir geleceğe doğru ilerlemektedir. İstanbul'daki çeşitlilik ziyaretçileri gerçekten büyülemektedir. Müzeleri, kiliseleri, sarayları, camileri, pazar yerleri ve doğal güzellikleri bitmez tükenmez nüanslar sunmaktadır. Şehrin en güzel anıtları, Haliç-Marmara Denizi-Surlar arasında kalan yarımadada yer alır. Kentin tepelerinden yükselen 500'ü aşkın caminin sulieti başdöndürücü bir atmosfer yaratır. İstanbul şehrinin her yerinde tarihi bu alanlara ve yapılara rastlamak mümkündür. Modern İstanbul'u görmek için ise Galata Köprüsünün diğer tarafına yani Beyoğlu'na gidimesi gerekmektedir. Şehirde her bütçeye uygun konaklamalar bulunmaktadır. 5 yıldızlı lüks otellerden aile işletmeleri pansiyonlara kadar 1200 den fazla konaklama imkanı bulunmaktadır.

İstanbul veya Dünyadaki tüm Terminallerinden, Adresinize, mahallenize, Köyünüze, işyerinize, şirketinize otelinize, güvenli, konforlu, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla özel ve paylaşımlı ulaşım ve Transferlerinizi Gerçekleştiriyoruz. Firmamız uzun yıllar boyunca İstanbul, Türkiye Merkezli Turizm Taşımacılığı, Tur operatörlüğü , Hotel ve Konaklama Rezervasyon Hizmetleri, Kongre, Toplantı, Fuar Organizasyonları, Kültür Turları, Şehir ve Çevre Gezileri, Yer Hizmetleri, Hotel ve alan Transfer Hizmetleri servisi veren Seyahat Acentası ve Tur Operatörü kökenli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir. Türkiye'nin tüm bölgelerinde ve dünya’nın Bir çok destinasyonunda Hizmet vermektedir.

İstanbul ve diğer tüm şehir ve destinasyonlarda kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.

İstanbul, Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm Otogar ve Otobüs Terminallerinden, kişiye özel araçlarla, Her Yerden - Her Yere Gerçek zamanlı Online Rezervasyon imkan ve avantajları misafirlerine, Kişiye özel transfer (Private), paylaşımlı (Shared) ve düzenli (Shuttle) Transfer hizmetleri sunar. İstanbul Transfer, Shuttle ve Ulaşım rezervasyonu işlemleri; web sitelerimiz, call center ve Satış Acentaları ve ofislerimiz aracılığıyla tüm rezervasyon ve ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden Transfer ve araç Tercihlerini seçebilir ve ödeme işlemi sonrasında kayıt ve Hizmet Belgelerinin çıktısını email, sms ve yazıcılarında evrak dökümlerini alabilirler. İstanbul Transfer, Shuttle ve Ulaşım rezervasyonu yaptırmış olan misafirlerimiz Transfer öncesinde sistem üzerinden İstanbul karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS ve e-mail mesajı iletilir.

İstanbul transfer hizmetlerimiz ile Otogar, Otobüs Terminallerinden , oteller, Tatil köyleri, Motel, Pansiyon, müze, örenyeri, önemli merkezler, bölgeler , ilçe merkezleri, mahalle, Bulvar, cadde, şehir merkezi Havalimanı, Yat limanı, Liman, iskele, Feribot, Hızlı Tren Garı, organize sanayi bölgesi, adres, yazlık, Villa ve ev arasında konforlu, güvenli ve ekonomik seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

İstanbul Yakın Bölge Turları


Yakın Bölge Tur Kaydı Bulunamadı